Hızlı Mesaj


Sosyal Medya:

Sıkça Sorulan Sorular

Cevap

Web tasarım fiyatları; İşlenecek olan içerik, sayfa sayısı, Yazılacak olan web site yazılımı web site içinde kaç dil olacağı SSL olup olmama durumu ve çeşitli özel formlara göre fiyatlandırılmaktadır.

Cevap

Evet. Sizin yerinize web hosting ve domain seçimi yaparak gerekli tescil işlemlerini gerçekleştirebiliyoruz. Aylık ve birkaç yıllık şekilde yapılabilmektedir.

Cevap

Müşteri ile iletişime geçilerek ilk görüşme sağlanmaktadır. İlk görüşme, yapılacak olan web tasarımı anlamaya yöneliktir. Müşteriyi ve projeyi tanımaya çalışırız. Gerekli bilgi logo ve tasarım için kullanılacak görseller müşteriden alınması sonrasında web tasarım çalışmalarına başlanmaktadır. Web site içerisinde kullanılacak logo ve tasarımlarınız bulunmuyorsa grafik tasarım hizmetimiz bulunmaktadır sizin içi yapabiliriz.
Çalışmanın yer alacağı sektör hakkında bir ön araştırma yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı aynı sektör içindeki her çalışma ön bilgi amaçlı incelenmektedir. Önbilgiler eşliğinde bir demo web sitesi hazırlanır. Hazırlanmış olan demo proje sahibi ile paylaşılmaktadır. Çalışma sonucunda ortay paydada bulunmamız durumunda projenin alt sayfaları için çalışmaya başlanmaktadır. Örnek alt sayfaların çıkarılması ve müşteri ile paylaşılması sonucu onay alma şeklinde çalışmaya devam edilir.

Cevap

Yaptığımız projeler için içeriğe uygun olarak bir yönetim paneli oluşturmaktayız. Bu yönetim paneli yardımıyla web site üzerinde gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Yönetim paneline giriş yaparak bize ihtiyaç duymadan yeni güncellemeler yapmanız mümkündür. Eğer bu tip güncelleme işlemlerini bizim takip etmemizi istiyorsanız tüm bunları sizin yerinize biz yapıyoruz.

Cevap

Hazırladığımız web tasarımlar üzerinde SEO konusuna yalnızca teknik anlamda dikkat etmekteyiz. Arama motoru üzerinde sıralama için SEO çalışması yapmamızı tercih etmeniz durumunda profesyonel SEO çalışmasını da yapmaktayız.

Cevap

Web tasarım yaparken ilk olarak çalışmaya alıcı gözle objektif şekilde bakıyoruz. Herkesçe anlaşılır kullanıcı açısından kolay web tasarımlar oluşturmayı hedefliyoruz.
Teknik açıdan uygun hatadan ayıklanmış web siteler üretmeyi hedefliyoruz. Web sitelerin mobil versiyonlarının da masaüstüyle birlikte hızlı olması önem taşımaktadır. Bu verileri değerlendirerek, çalışmaların hatasızlığından emin olarak SEO teknik analizlerin ardından müşteriye sunmaktayız.

Cevap

- Php
- Laravel
- Symfony
- Asp.net
- Html Css
- Mysql
- Mssql
- Tsql

Cevap

İşbirliği yaptığımızda birkaç iletişim seviyesi vardır.
1. Günlük iletişim. Genellikle projede Proje Yöneticisi veya Takım Lideri ile veya her ikisi ile konuşursunuz. Ayrıca, gerekirse tüm ekip üyelerine erişebilirsiniz - proje özelliklerine bağlıdır. Her iki taraf için de verimli hale getirmek için en iyi iletişim stratejisinin ne olacağını önereceğiz.
2. Teslimat yöneticisi. Teslimat tarafında sizin için yükseltme noktası. Teslimat tarafında sorun yaşıyorsanız, proje yöneticisinden daha üstün olan Teslimat yöneticisi ile konuşabilirsiniz.
3. Hesap yöneticisi. İş tarafında sizin için eskalasyon noktası softby. Öncekiyle aynı ama iş odaklı görüşmeler.

Cevap

Genellikle proje başına sonuç veren bir ekip tahsis ederiz. Müşterilerimize belirli bir durumda en iyi fiyat/değer kombinasyonunun ne olacağını tavsiye ederiz.
Fiyatı genellikle takım kompozisyonuna göre belirleriz. Fiyat, takıma hangi (tam zamanlı, yarı zamanlı) ve kaç geliştiricinin katıldığına, bir kalite güvence mühendisimiz, bir proje yöneticimiz ve UI/UX tasarımcılarının olup olmadığına bağlıdır. Beceri düzeylerine göre tanımlanan, tahsis edilen ekip üyelerinin tahmini saatlik ücretini kullanırız.
Proje için minimum fiyata gelince, genellikle 3000 TL'den başlatıyoruz.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz